Prodej areálu masokombinátu včetně zařízení

Cena: Neuvedena

Typ ceny: Nejvyšší nabídka

Kraj: Jihočeský kraj

18.05.2022
31.05.2022

Insolvenční správce dlužníka Vimperská masna a.s. nabízí k odkupu majetek dlužníka sepsaného v soupise majetkové podstaty.
Nabízíme k prodeji rozsáhlý moderní areál vybudovaný na vlastních pozemcích využívaný ke zpracování masa a výrobě masných produktů společnosti Vimperská masna, a.s.

Areál se strategicky nachází ve východní okrajové části města Vimperk ve směru na Prachatice. Areál je přístupný z místní asfaltové komunikace. Areál masokombinátu je plně přizpůsoben k využití pro zpracování masa a výrobu masných výrobků. Poslední rozsáhlá přístavba a modernizace areálu proběhla v letech 2008 až 2012. Budovy jsou zděné a dále ze železobetonového skeletu s PUR panely.
Celková výměra pozemků 59564 m2.
Areál se skládá z průmyslových objektů, stavby obč. vybavení (garáž. prostory), garáží a staveb technického vybavení. Součástí areálu jsou pozemky ve funkčním celku o rozloze 22351m2 a dále ostatních ploch o celk. rozloze 20777m2, vodních ploch o celk. rozloze 4062m2 a zemědělských pozemků o celk. rozloze 12113m2 a ostatních ploch. Areál je oplocený.
V areálu se nacházejí tyto objekty: – Vjezdová vrátnice,
– Vybavená prodejna se sociálním zázemím,
– Hlavní moderní patrová administrativní budova s kancelářemi,
– Závodní kuchyně včetně vybavení s jídelnou, sociální zázemí včetně sprch pro zaměstnance, šatny, zasedací/školící místnost,
– multifunkční komplex (dílna, rozsáhlé skladové prostory, porážka, výrobny pro zpracování masa, mrazírny, chladící boxy, udírny, sociální zázemí, technické zázemí, výtahy),
– kotelna,
– Garáže i pro nákladní automobily, garážové stání,
– čerpací stanice pohonných hmot,
– Areál v dobrém technickém stavu, napojen na inženýrské sítě. Areál volný, zakonzervovaný, bez uzavřených nájemních smluv. Za areálem umístěna čistička odpadních vod.
– Pojezdové plochy v areálu vyasfaltovány, rozsáhlý prostor pro parkování osobních a nákladních automobilů.
Předmětem prodeje je podnik Vimperská masna, a.s. jako celek, tj. nemovitý areál včetně vnitřního vybavení a technologie masokombinátu, rozsáhlého vozového parku (osobní a nákladní automobily), vybavení dílny.
IS- elektro, kanalizace, voda, plyn.
Možnost využití areálu k rozsáhlé výrobě i dalšímu pronájmu skladových prostor.

Minimální požadovaná kupní cena činí 28.000.000,- Kč.
Nabídky budou doručeny písemně v uzavřené obálce viditelně označené „VIMPERSKÁ MASNA a.s. – nabídka k odkupu – NEOTVÍRAT“, a to na adresu ins. správce: Ing. Monika Fabrinská, Olšany u Prostějova 462, PSČ 798 14, a to nejpozději do 31.5.2022.

Termín konání prohlídky areálu: 25.5.2022 ve 12:00 hodin, sraz před hlavní branou areálu na adrese: Špidrova 84, Vimperk.

Insolvenční správkyně si vyhrazuje právo odmítnout všechny doručené nabídky bez uvedení důvodu.


Informace o zadavateli

Monika Fabrinská fabrinska@seznam.cz Olšany u Prostějova 462, 798 14 Olšany u Prostějova

Odpovědět na inzerát
    Související inzeráty

    No items found

    Chcete přidávat vlastní inzeráty?

    Vytvořte si zadavatelský účet za 790 Kč bez DPH za rok, vyplňte základní kontaktní informace a můžete začít!