Prodej bytové jednotky bytového domu č.p. 4200 na ulici Bezručova, v k.ú. Chomutov II

Značka: KSUL 92 INS 10502 / 2019

Cena: Neuvedena

Typ ceny: Nejvyšší nabídka

Kraj: Ústecký kraj

Nehmotný majetek

03.03.2021
02.05.2021

Nabízíme v rámci probíhajícího insolvenčního řízení vedeného u Krajského soudu v Ústí nad Labem pod sp.zn.: KSUL 92 INS 10502 / 2019 :

Prodej bytové jednotky č. 4200/41 v 10. NP bytového domu č.p. 4200 na ulici Bezručova, v k.ú. Chomutov II s dispozičním členěním dle prohlášení vlastníka 2+1, o celkové podlahové ploše bez započítání plochy balkónu 55,6 m2. Bytová jednotka se nachází v čtrnácti podlažním nepodsklepeném panelovém bytovém domě, který má jeden vchod z ulice. Objekt je panelové konstrukce s provedeným zateplením polystyrénem, s výměnou všech oken, s výtahem a s balkónem.

Rekonstrukce bytové jednotky nebyla provedena. Pouze byla provedena výměna oken za plastová a byla položena dlažba na balkóně. Vnitřní omítky jsou štukové, v místnosti kuchyně je znatelné zatékání v minulosti ze sousední bytové jednotky. Vnitřní dveře jsou hladké, náplňové, částečně prosklené, v ocelových zárubních. Podlahovou krytinou ve všech místnostech je PVC, kryté kobercem – velmi dožilý. Vytápění bytové jednotky je centrální, dálkové. Jsou osazeny ocelové radiátory s měřidly spotřeby, které se poměrově rozúčtována. Rozvod elektrické energie je původní, hliníkový. Rozvod vody je plastový. Je proveden rozvod plynu – v kuchyni je umístěn plynový sporák. Vybavení kuchyně je sektorovou linkou, starší provedení. V bytové jednotce je původní umakartové jádro – koupelna a WC jsou samostatné. V koupelně je umístěna vana s otočným umyvadlem, WC je kombinované.

Bytový dům průběžně prochází postupnou rekonstrukcí. Byla provedena výměna výtahové kabiny, vyměněna okna v bytových jednotkách za nová, plastová, dále bylo provedeno zateplení fasády. Zároveň jsou vyměněny vchodové dveře za plastové a byla provedena rekonstrukce zvonkového a schránkového systému.

 Specifika prodeje v insolvenčním řízení:

Kupní cenu je nutno uhradit na účet majetkové podstaty před podpisem kupní smlouvy (lze předtím uzavřít smlouvu o budoucím uzavření kupní smlouvy)

K nemovitosti nelze zřídit zástavní právo za účelem čerpání hypotéčního úvěru na úhradu kupní ceny

Případná zástavní práva a vyrozumění o zahájených exekucích váznoucí na nemovitosti zaniknou jejím zpeněžením

Insolvenční správce neodpovídá za případné faktické vady váznoucí na nemovitosti

Inzerce nemovitosti bude trvat min. 60 dní, prohlídky budou realizovány po uplynutí šedesátidenní lhůty hromadně. Zájemce žádáme, aby v reakci na inzerát uvedli své kontaktní údaje – telefon a e-mailovou adresu, aby bylo možno prohlídky naplánovat. Nemovitost není po dobu trvání inzerce možno rezervovat. Nabídky je možné činit v min. výši 726.000,- Kč. Kritériem výběru kupujícího bude jednoznačně výše nabídnuté kupní ceny, přičemž její akceptace podléhá schválení v insolvenčním řízení.


Informace o zadavateli

JK Insolv, v.o.s. JK Insolv, v.o.s. info@jkinsolv.cz

Odpovědět na inzerát
  Související inzeráty

  17.09.2021 17.12.2021 Celá ČR Cena neuvedena Nejvyšší nabídka
  14.09.2021 15.10.2021 Jihočeský kraj Cena neuvedena Nejvyšší nabídka
  10.09.2021 15.10.2021 Moravskoslezský kraj Cena neuvedena Nejvyšší nabídka
  08.09.2021 15.10.2021 Cena neuvedena Nejvyšší nabídka

  Chcete přidávat vlastní inzeráty?

  Vytvořte si zadavatelský účet za 790 Kč bez DPH za rok, vyplňte základní kontaktní informace a můžete začít!