Dobrovolná dražba – rodinný dům v Praze 4 – Šeberov, ulice Loucká

Značka: 021 EX-DD-4/2020

Cena: 16620000 Kč

Typ ceny: Nejvyšší nabídka

Adresa: Loucká, Praha-Šeberov, Česko

Kraj: Hlavní město Praha

Nemovité věci

01.10.2020
12.11.2020

Jedná se o dobrovolnou dražbu, která proběhne elektronicky na stránkách www.e-drazby.cz

https://www.e-drazby.cz/index.php?obj=&dd=MjYxNDU=

 

Oceňovaný rodinný dům byl postaven jako samostatný objekt a má jedno nadzemní podlaží. Dům je celkově podsklepený, není zde půda a je zde vybudováno obytné podkroví. Zdroj informace o době výstavby: ČÚZK, rok výstavby: 2005.

Základy má zřejmě železobetonové izolované, objekt je zděné konstrukce, stěny mají tloušťku 45 cm a stropy jsou železobetonové monolitické. Tvar střechy je valbový, střešní krytinu tvoří betonová taška a klempířské prvky jsou plechové. Vnější úprava pláště objektu: obklad, zřejmě zateplení.

Dispozičně je dům řešen odhadem jako 5+1. Podlahová plocha činí na základě měření v katastrální mapě 290 m2.

Vnitřní omítky jsou odhadem vápenné. Jsou zde použita dřevěná okna s dvojsklem, v celém objektu s žaluziemi. Obytné prostory jsou orientovány na sever, jih, východ, západ. V koupelně se nachází rohová vana, umyvadlo a WC je vybaveno závěsnou toaletou. Vnitřní dveře jsou dřevěné plné, dřevěné prosklené, zárubně dveří jsou dřevěné a vchodové dveře jsou plastové bezpečnostní. V kuchyni je instalována kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči. V domě je použita tato osvětlovací technika: lustry, směrové lampy.

V obytných místnostech je odhadována laminátová plovoucí podlaha, kuchyně má na podlaze keramickou dlažbu, v koupelně je položena keramická dlažba a v chodbě je položena keramická dlažba. Ostatní místnosti mají na podlaze cementový potěr.

Dalším vybavením domu je zřejmě digestoř, anténní rozvody, síťové rozvody.

Do objektu je zavedena elektřina o napětí 230V a 400V a dodávky zajišťuje rozvodná síť elektrického proudu. Objekt je připojen na vodovodní řad, odpadní vody jsou svedeny do kanalizace a zemní plyn je zřejmě zaveden. Dům má odhadem ústřední topení pomocí plynového kotle a topná tělesa jsou závěsné radiátory. Ohřev vody je centrální.

Stěny jsou bez vad, střecha je bez vad, okna jsou bez vad, podlahy v objektu jsou bez závad, vybavení objektu je bez vad a rozvody v objektu jsou bez vad. Rodinný dům je nově postavený, ve velmi dobrém stavu.

Na pozemku, který náleží k objektu, jsou okrasné dřeviny a pozemek je oplocen zděným plotem. Samotný pozemek je rovinatý. K objektu lze přijet bez problému po zpevněné obecní cestě. Parkovací možnosti jsou na vlastním pozemku.

Dům je postaven v jižní části obce a charakter okolí odpovídá zástavbě rodinnými domy se zahradami. Dostupnost obchodů je dostačující – vybavenost obchodními středisky a specializovanými obchody. Soustava škol není v místě dostupná – nutnost dojezdu a není zde žádná vybavenost z hlediska kulturních zařízení – nutnost dojezdu. V okolí je pouze částečná vybavenost z hlediska sportovního vyžití, jsou zde nejdůležitější úřady, ostatní úřady jsou v dojezdové vzdálenosti a v místě se nenachází pobočka České pošty – nutnost dojezdu.

Dům je postaven v klidné lokalitě bez zdraví ohrožujících vlivů a v docházkové vzdálenosti od objektu je zeleň v podobě lesů a luk. Je zde zanedbatelné nebezpečí výskytu záplav.


Přílohy:

Informace o zadavateli

JUDr. Ivan Erben pravdova@exekutor-praha8.cz
Načítám mapu, moment, prosím.

Odpovědět na inzerát
  Související inzeráty

  17.05.2024 21.06.2024 Středočeský kraj 1500000 Kč Nejvyšší nabídka
  16.05.2024 16.08.2024 Jihomoravský kraj Cena neuvedena Nejvyšší nabídka
  16.05.2024 16.08.2024 Jihomoravský kraj Cena neuvedena Nejvyšší nabídka
  16.05.2024 30.06.2024 Olomoucký kraj Cena neuvedena Nejvyšší nabídka

  Chcete přidávat vlastní inzeráty?

  Vytvořte si zadavatelský účet za 790 Kč bez DPH za rok, vyplňte základní kontaktní informace a můžete začít!