garáž – ku Rosice nad Labem

Značka: KSBR 29 INS 29758 / 2019

Cena: Neuvedena

Typ ceny: Nejvyšší nabídka

Kraj: Pardubický kraj

20.05.2021
30.06.2021

Insolvenční správce JUDr. Jiří Voda LL.M. nabízí v rámci insolvenčního řízení Řádek Richard, sp. zn. KSBR 29 INS 29758 / 2019 – garáž

Kupní cena: nejvyšší nabídce

Katastrální území nemovitosti: Rosice nad Labem

Bližší popis:

Zděná řadová garáž se nachází v Rosice nad Labem hned za nadjezdem ze sídliště Polabiny. Plechová vrata, příjezdová cesta zpevněný živičný povrch,  mezi garážemi štěrk. Možnost napojení na elektrický rozvod, který původně byl pro celou řadu garáží (zjištěno na ČEZ). Velikost garáže 18 m2.

Kupní smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem. Prodej se uskutečňuje nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli – podávání cenových nabídek je časově omezeno, a to do 30.06.2021. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti.

Insolvenční správce Dlužníka si vyhrazuje právo odmítnout veškeré předložené nabídky, návrhy nebo řízení na výběr zájemce zrušit, a/nebo kdykoli změnit tyto Podmínky prodeje, a to v kterékoli fázi řízení a bez udání důvodu.

Nemovitost je zpeněžována přímo insolvenčním správce. V Případě Vašeho zájmu kontaktujte paní Barboru Zapletalovu na telefonním čísle 211 222 634 nebo prostřednictvím e-mailové adresy zapletalova@akvoda.cz

Zadavatel inzerátu.
JUDr. Jiří Voda LL.M.
Sokolovská 85/104
186 00 Praha 8


Informace o zadavateli

JUDr. Jiří Voda office@akvoda.cz

Odpovědět na inzerát
    Související inzeráty

    No items found

    Chcete přidávat vlastní inzeráty?

    Vytvořte si zadavatelský účet za 790 Kč bez DPH za rok, vyplňte základní kontaktní informace a můžete začít!