nadstandardní RD Lutín, část Třebčín s dvěma byty,

olomouc@e-advokati.com

nadstandardní RD Lutín, část Třebčín s dvěma byty,

nsolvenční správce nabízí k prodeji RD Třebčín prostřednictvím výhradního prodeje realitní kanceláře.

Stránka zprostředkovatele s inzercí zde.

Popis RD: 

Samostatně stojící objekt rodinného domu, nepodsklepený, se dvěma nadzemními podlažími. Je zděný, střecha je mírně sklonitá, bleskosvod není instalován, klempířské prvky jsou z měděného plechu. Fasáda je novodobá zakázková, zateplená. Okna jsou dřevěná s izolačním sklem, vnitřní dveře jsou plné a prosklené, dřevěné, podlahy jsou z dlažby a parket. WC jsou splachovací. Koupelny s vanou, umyvadla, sprchové kouty. Kuchyně jsou s linkami, spotřebiče. Vytápění je ústřední, tepelné čerpadlo, radiátory, podlahové, alternativně krbová kamna.

Teplá voda je z tepelného čerpadla, boilery. Schody jsou ocelové s dřevěnými nášlapy. Dispozičně jde o byt 4+kk a 1+kk se třemi koupelnami a garáží. Objekt je napojen na elektřinu, veřejný vodovod a kanalizaci. Dům je užíván od roku 2001. Stav domu je průměrný, údržba horší (v domě se nebydlí), celkové vybavení je nadprůměrné (alarm, klimatizace).
S rodinným pozemkem je ve funkčním celku pozemek p.č.197/1 v nové výměře 3372 m2, Na tomto pozemku se nachází dřevěný přístřešek. Pozemek p.č.197/16 o plánované velikosti 399 m2 je příjezdovou komunikací. Slouží k příjezdu k rodinnému domu, a také k objektu na pozemku p.č.st.285. (prodáváno samostatně).

Lze také koupit společně se stavbou přilehlé výrobní haly, která je prodávána  zvlášť.

Zájemci o prohlídku kontaktujte ins. správce na tel. 585 205 508,

Nemovité věci

15.11.2019
14.11.2020


Informace o zadavateli

Bohdana Šocová olomouc@e-advokati.com
Načítám mapu, moment, prosím.

Související inzeráty