prodej 1/2 nemovitosti

Značka: KSUL 45 INS 14636 / 2017

Cena: Neuvedena

Typ ceny: Nejvyšší nabídka

Kraj: Ústecký kraj

04.05.2020
30.12.2020

Insolvenční správce JUDr. Jiří Voda LL.M. nabízí v rámci insolvenčního řízení KSUL 45 INS 14636 / 2017 dlužníka Šumová Daniela  ½ domů v obci Sedlec, katastrální území Sedlec u Libochovic. LV č. 118.

Kupní cena: Nejvyšší nabídce

Jedná se o polovinu domu nacházející se v Ústeckém kraji, cca 5 km severně od města Libochovice, cca 7 km jihozápadně od města Lovosice a cca 4 km jižně od města Třebenice.

Bližší popis:
Jedná se o samostatně stojící, přízemní rodinný dům  s volným půdním prostorem. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je smíšená a její stavebně technický stav je odpovídající nulové údržbě. Fasáda domu není zateplená, nese známky opotřebení a opadává. Na střeše jsou žlaby. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Střecha domu je opatřena komínem. Okna domu jsou dřevěná. Okna jsou opatřena parapety. Vchodové dveře domu jsou dřevěné plné. Přístup k nemovité věci je po zpevněné komunikaci.

Dům je dispozičně řešen jako 2+kk. Součástí domu je sklad s přístupem zvenku. Vnitřní dveře domu jsou dřevěné plné. Podlahy  jsou pokryté PVC, prkny a keramickou dlažbou. V domě není sociální zařízení, WC je suché mimo dům. Na zdech jsou praskliny. Dům je nevyužívaný a neudržovaný. Dům je ve velmi špatném stavu, určen ke kompletní rekonstrukci.

Kupní smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem. Prodej se uskutečňuje nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli – podávání cenových nabídek je časově omezeno, a to do 30.12.2020. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti.

Insolvenční správce Dlužníka si vyhrazuje právo odmítnout veškeré předložené nabídky, návrhy nebo řízení na výběr zájemce zrušit, a/nebo kdykoli změnit tyto Podmínky prodeje, a to v kterékoli fázi řízení a bez udání důvodu.

Nemovitost je zpeněžována přímo insolvenčním správce. V Případě Vašeho zájmu kontaktujte paní Barboru Zapletalovu na telefonním čísle 211 222 634 nebo prostřednictvím e-mailové adresy zapletalova@akvoda.cz

Zadavatel inzerátu.
JUDr. Jiří Voda LL.M.
Sokolovská 85/104
186 00 Praha 8

 


Informace o zadavateli

JUDr. Jiří Voda office@akvoda.cz

Odpovědět na inzerát
    Související inzeráty

    No items found

    Chcete přidávat vlastní inzeráty?

    Vytvořte si zadavatelský účet za 790 Kč bez DPH za rok, vyplňte základní kontaktní informace a můžete začít!