skladové zásoby (dílenské a strojní součástky, obráběcí zařízení a měřící technika).

Značka: KSPH 67 INS 12517/2020 Profilex

Cena: Neuvedena

Typ ceny: Nejvyšší nabídka

Adresa: Slavošov, Česko

Kraj: Celá ČR

04.11.2020
03.12.2020

Insolvenční správci v.o.s., insolvenční správce (dále jen „IS“) dlužnice: Profilex spol. s r.o., IČO: 616 83 116, sídlem č.p. 50, 285 22 Slavošov, insolvenční řízení vedené pod spisovou značkou č. j. KSPH 67 INS 12517/2020, nabízí k prodeji skladové zásoby (dílenské a strojní součástky, obráběcí zařízení a měřící technika).

Na prohlídku je nutné se předem objednat. Pokud se nikdo nepřihlásí, prohlídka se neuskuteční. Datum prohlídky byl stanoven na 23.11.2020 v 11 hod.

Podmínky prodeje:

Prodej nejvyšší a nejvýhodnější nabídce. Nabídky zasílejte elektronicky na adresu: forman@insolvence-is.cz, nejpozději do 3.12.2020. Nabídka zájemce musí obsahovat přesné označení zájemce (název/jméno, IČ/RČ, sídlo /bydliště) a konečnou nabídku kupní ceny (tj. včetně označení DPH).
Zájemce, který předloží nejvyšší/nejvýhodnější nabídku, insolvenční správce kontaktuje za účelem uzavření kupní smlouvy, a to poté, co uplyne lhůta pro podání nabídek (pokud nebude insolvenčním správcem využito právo odmítnout všechny předložené nabídky). Zájemci, kteří nepředložili nejvyšší nabídku a nebude s nimi uzavřena kupní smlouva, již budou o této skutečnosti vyrozuměni. Kupní cena musí být uhrazena před podpisem kupní smlouvy. Veškeré náklady spojené s prodejem, odvozem a vyklizením hradí kupující. Kupujícím nesmí být osoba dle § 295 insolvenčního zákona. Majetek bude prodán, tak jak stojí a leží.


Přílohy:

Informace o zadavateli

Insolvenční správci, v.o.s. lenger@insolvence-is.cz Na Míčánce 39, Praha 6-Dejvice, Česko
Načítám mapu, moment, prosím.

Odpovědět na inzerát
    Související inzeráty

    No items found

    Chcete přidávat vlastní inzeráty?

    Vytvořte si zadavatelský účet za 790 Kč bez DPH za rok, vyplňte základní kontaktní informace a můžete začít!